Kontakta oss gärna om du har några frågor!

KONTOR

Östra Kajgatan 1
261 35 Landskrona, Sweden

Phone:
+46 (0)40 – 93 23 40

E-mail:
info@skandistal.com

Per Lundqvist
CEO

Direct: +46 (0)40 – 630 80 71
Mobile: +46 (0)733 – 12 86 41
E-mail: per.lundqvist@skandistal.com

Peter Mellberg
CFO & Customs

Mobile: +46 (0)733 – 12 86 43
E-mail: peter.mellberg@skandistal.com

Stefan Nilsson
Logistics Manager

Direct: +46 (0)40 – 630 80 70
Mobile: +46 (0)733 – 12 86 40
E-mail: stefan.nilsson@skandistal.com

Claes Gustavsson
Key Account Manager, Engineering steels

Mobile: +46 (0)706 – 64 91 91
E-mail: claes.gustavsson@skandistal.com

Martin Andersson
Key Account Manager, Forgings & plates

Direct: +46 (0)40 – 630 80 75
Mobile: +46 (0)735 – 12 04 61
E-mail: martin.andersson@skandistal.com

Mikael Johansson
Key Account Manager – Machined parts & QA-Manager

Mobile: +46 (0)703 – 44 84 39
E-mail: mikael.johansson@skandistal.com

Vacant
Supply Chain Coordinator

Leverantör av stålprodukter sedan 1999!